OK !

Політика конфіденційності

1. Головна інформація.

Політика конфіденційності, що наведена нижче, - це документ службового користування для публічного ознайомлення. Керівництво інтернет ресурсу вирішує питання про спосіб захисту та обробки даних про юридичні, фізичні індивідууми, що користуються формою зворотного зв'язку.

Метою цього документа є – повною мірою забезпечити захист користувача, його персональні дані від розголошення та доступу сторонніх осіб.

Двозв'язні відносини, що визначають порядок захисту, зберігання, розповсюдження, збору інформації про відвідувачів, регулюються цим документом та законом України.

Цей документ є публічним, розроблений керівництвом ресурсу та повністю доступний усім користувачам під час переходу за посиланням «Політика конфіденційності» на сайті.

Керівництво ресурсу має необмежені права на внесення змін до цього документа.

Після внесення змін до цього тексту, адмін сайту повідомляє абонентів про це, розміщуючи оновлену редакцію на сторінці «Політика конфіденційності».

Користувач висловлює свою згоду нові умови через форму зворотний зв'язок.

Керівництво ресурсу не перевіряє достовірність зібраної інформації про клієнтів сайту.

2. Умови, ціль збору, обробка персональних даних абонентів

Особисті дані кожного користувача, до яких входить: П.І.Б., номер телефону, e-mail та інші дані передаються користувачем адміністратору сайту за його безпосередньою згодою.

Обробка особистих даних абонента проводиться таким способом:

- З дотриманням законності, методів обробки.

- Відповідно до цілей обробки інформації про клієнта.

- З недопущенням створення, об'єднання несумісних між собою баз даних із персональними даними.

Керівництво ресурсу обробляє особисті дані клієнта лише маючи його згоду при наданні продажів, послуг, що пропонуються в інтернет магазині.

3.   Зберігання та застосування особистих даних

Вся персональна інформація на користувача зберігається тільки на електронних носіях і застосовується тільки строго за призначенням.

4.  Передача особистих даних

4.1. Дані абонента, що є в адміністрації сайту, не підлягають передачі стороннім особам.

4.2. Надання інформації про користувача, на запит державних структур, органів місцевого самоврядування здійснюється у порядку, передбаченому законами України.

5.  Час збереження та знищення особистих даних користувачів

5.1. Персональні дані користувачів зберігаються на електронних носіях без давності.

5.2. Особисті дані абонента можуть бути знищені, якщо він звернувся з таким бажанням до керівництва ресурсу, або з ініціативи адміністратора без пояснення причин у спосіб повного видалення інформації про користувача.

6. Права та обов'язки абонентів

6.1. Абоненти, які користуються послугами сайту, мають право отримувати від адміністрації інформацію в повному обсязі про обробку своїх даних.

7. Методи захисту інформаційних даних користувача

Керівництво ресурсу приймає на власний розсуд всі засоби для забезпечення захисту даних клієнта від незаконного або випадкового доступу до особистих даних від усіх неправомірних дій.

8. Звернення від клієнтів

8.1. Абоненти мають повне право отримувати від адміністрації інформацію щодо використання своїх особистих даних у письмовій формі.

8.2. Запити надіслані адміністрації клієнтом оформляються у такий спосіб:

- Надсилається скан паспорта користувача.

- Число реєстрації запиту у формі зворотного зв'язку.

- Підпис клієнта.

8.3. Керівництво ресурсу має розглянути та відповісти користувачеві протягом календарного місяця на запит.

Вся пошта, отримана адміністрацією від клієнта – це обмежена інформація та не використовується без згоди абонента, крім випадків, передбачених законом України.